باشگاه مشتریان

به وبسایت رسمی گالری قصر سوزان خوش آمدید.

با عنایت به لطف پروردگار فروشگاه و گالری قصر سوزان در سال 1385 فعالیت خود را در ارائه و عرضه لوسترهای با کیفیت ، لوکس و کلاسیک از برندهای معتبر ایرانی که شایسته و برازنده شهروندان عزیز کرمانی میباشد را آغاز نمود.

در ادامه و به منظور توسعه فعالیت ها محصولاتی همچون بوفه ، ویترین، کنسول، آینه شمعدان و ساعت  را در فهرست محصولات لوکس خود اضافه نمود.

در همین راستا و به منظور خدمات رسانی و ارائه ی محصولات با کیفیت ایرانی به شما عزیزان در ابتدای سال 97 نمایندگی برندهای معتبر مبل کشور را اخذ و به محصولات خود اضافه نمود.

به پاس همراهی شما بزرگواران و به منظور ارائه بهترخدمات به همشهریان ، مجموعه قصر سوزان اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان عزیز خود نموده است تا بستر مناسبی جهت ارائه خدمات به شیوه ای مطلوب به مشتریان خود فراهم نماید.

بدین منظور فروشگاه اقدام به صدور کارت مخصوص مشتریان که امکان استفاده از خدمات عمدتا تخفیف خرید محصولات فروشگاه را دارد نمود.

این فروشگاه در حال رایزنی و عقد قرارداد با شرکتها و فروشگاههای معتبر کرمان و کشور به منظور ارائه خدمات تخفیف مشترک به مشتریان عضو باشگاه میباشد که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی میگردد.

از همراهی شما عزیزان در سالیان اخیر کمال تشکر را داریم باور ما این است که زیبایی حق هر شهروند است و با افتخار خوشحال میشویم که با هم تجربه کنیم جلوه های متنوع و متفاوتی از زیبایی و کیفیت را.